Nejlepší způsob
jak zabavit děti

Nabízíme pronájem PROFI a HOBBY skákacích hradů na Vaši akci. Naše hrady využijete jak na soukromých, zahradních a narozeninových oslavách, tak i na dětských dnech, sportovních nebo firemních akcích, školách a školkách nebo městských slavnostech.

Nabízíme také dlouhodobý pronájem našich atrakcí za zvýhodněné ceny - koupaliště, penziony, hotely, rekreační a sportovní střediska, festivaly.

Vybrat si můžete z mnoha druhů, velikostí i designu skákacích hradů. Možnost dlouhodobého pronájmu za velmi výhodné ceny. Dětské tábory, hotely, rekreační střediska, koupaliště. Na přání zákazníka zajistíme dopravu, instalaci a obsluhu skákacích hradů.
Na naše profi skákací hrady požíváme velmi kvalitní, ohnivzdorný, netoxický, bez olova a těžkých kovů, UV odolný , vodovzdorný, odolný proti namáhání a certifikovaný materiál   CE&UL&SGS 0,45 a 0,55 mm PVC Terpaulin 1000D.
Naše hrady splňují Evropské normy CE, EN 15649:2013 a EN14960:2013 pro provoz a pronájem nafukovacích atrakcí ve státech Evropské unie.

Na firemní akce, dětské dny a slavnosti, městské oslavy, ale i na soukromé akce, narozeniny a víkendy na zahradě

Stačí elektrická přípojka, rovná plocha pro umístění hradu a během chvíle je vše připraveno.
Atrakce jsou určeny pro děti od 3 let do 15 let, podle druhu atrakce

Půjčovna skákacích hradů Liberec

Ceny jsou uvedeny bez obsluhy a s vlastní dopravou. Přesnou cenovou nabídku Vám připravíme podle typu akce a využitých služeb

Nabídka skákacích hradů

Profi hrady - komerční i soukromé využití s ​​větším počtem dětí, městské slavnosti, hasičské a sportovní akce, dětské dny, soukromé a dětské oslavy. Určeno pro děti 3 - 14 let.

Prohlédněte si naše hrady a vyberte si pro Vás ten pravý

V rezervačním formuláři si vyberte hrad, odešlete poptávku a my se Vám co nejdříve ozveme a domluvíme podrobnosti.

Nezapomínejte uvádět telefon a do poznámky napište, zda si hrad vyzvednete nebo chcete zajistit dopravu.

Pokud si zajistíte vlastní dopravu, u PROFI hradů je nutné mít, vhledem k velikosti a váze, dodávku nebo vozík.

Pokud se Vám do 24 h neozveme, volejte :


Rezervační formulář Praha

Zadejte prosím Vaše celé jméno.
Zadejte svoje telefonní číslo.
Špatně zadaná e-mailová adresa..
Vyberte jaký hrad chcete rezervovat.
Invalid Input
Název města/obce, kde bude hrad umístěn. (potřebujeme v rámci logistiky)
Zadejte prosím od kdy chcete provést rezervaci.
Zadejte prosím do kdy chcete provést rezervaci.
Něco se pokazilo
Rezervační formulář

Irish pub - exkluzivní nabídka

Nabízíme pronájem v České republice naprosto ojedinělého prostorného party stanu v designu Irish Pubu. Pořádáte akci a hledáte opravdu originální posezení nebo taneční parket pro své hosty ? Náš jedinečný nafukovací IRISH PUB o rozměrech 10x6 m je ta pravá volba. Ohromíte je party stanem v neotřelém stylu. Ideální na firemní a sportovní akce, festivaly, městké akce, pivní slavnosti nebo svatby, oslavy, zahradní a taneční party. Dodáme i se stoly a lavicemi nebo i s DJ jem, zvukovou a světelnou aparaturou a videoprojekcí.


Rozměry 10x6x6,5 m

Kapacita 60 sedících

Velikost 60m2

Cena od 7000 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 11000 Kč

Velká pirátská loď

Kapitáne, pirátský škuner na obzoru! Připlouvá do přístavu a zve na palubu všechny děti, které si rády zaskáčou. Rozlehlý hrad o rozměrech 9,5x5x5,5 metru je nevídanou atrakcí, jež se pyšní do detailu vyladěným tvarem a vzhledem skutečné pirátské lodi. V jejích útrobách se nalézá velká skluzavka a prostorná skákací plocha s herními prvky. Plavidlo pojme až deset malých korzárů.


Rozměry 9,5x5x6m

Kapacita 10 dětí

Velikost 47,5 m2

Cena od 6000 Kč / den
Víkend: sobota - neděle 10000 Kč

Velká skluzavka - Mořský svět

Růžoví delfíni  Vás vítají na naší obří mořské skluzavce. Vystoupejte po žebříku až k velké chobotnici, kde budete mít nejenom krásný výhled, ale můžete si také vybrat, kterou ze dvou skluzavek pofrčíte až dolů. Bude to jízda !


10x6x7m 

Kapacita 10 dětí

Velikost 60m2

Cena od 6000 Kč / den
Víkend: sobota - neděle 10000 Kč

Mimoňi

Mimoňský hrad si děti zamilují na první pohled. Oblíbené dětské postavičky už se na ně mávají a lákají je do útrob jejich hradu, kde s nimi můžou hopsat na velké skákací ploše, klouzat se na dlouhé skluzavce nebo se dosytosti vyřádit na herních prvcích s mimoňskými obrázky. Prostor na to mají opravdu dostatečný.

Rozměr 5x5x5m

Kapacita 8 dětí

Velikost 25 m2

Cena od 3500 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 6000 Kč

Harry Potter

Kouzelníci, mudlové i motáci, račte vstoupit! Prostorný hrad pro osm dětí, který jako by vypadl ze světa legendárního Harryho Pottera, potěší každého. Kouzelník Harry a jeho přátelé shlížejí z oken v hradních věžích, zatímco děti skáčí uvnitř nebo vyjíždějí ven na skluzavce.

Rozměr 5,5x5,5x5,5m

Kapacita 8 dětí.

Velikost 30,25 m2

Cena od 3500 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 6000 Kč

Krokodýl

Kdo najde odvahu vlézt krokodýlovi do tlamy? Tři metry vysoký hrad nazvaný Krokodýl zabaví děti na hezky dlouho. Má to co nabídnout: po prolezení vstupním otvorem v podobě krokodýlích čelistí se děti ocitnou na rozlehlém prostoru 6x5 metrů, kde se nachází spousta hracích prvků, kupříkladu prolézací most, boxovací pytle a prostorná skluzavka. Pojme osm dětí.

5,5x5,5x5,5m. Kapacita 8 dětí.

Cena od 3500 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 6000 Kč

frozen - ledové království

Opravdický kouzelný hrad s hradními věžemi a hradbami pro všechny malé obdivovatele pohádkového Ledového království. Hrad má velkou skákací plochu s herními prvky a košem na házení míčků. Sklouznout se děti můžou i po ledové klouzačce. Celý hrad chrání protisluneční clona, která bude hodit při horkém letním dni i při lehké přeháňce.


5x5x5m 

Kapacita 8 dětí.

Velikost 25 m2

Cena od 3000 Kč / den
Víkend: sobota - neděle 5000 Kč

 

Překážková dráha 

Mnohem víc než jen skákací hrad je další populární atrakce. Tuto barevnou konstrukci mohou děti prolézat uvnitř, ale třeba také obíhat. Nad jiné vyniká nabídkou zábavných doplňků, jimiž jsou kruhy určené k prolézání, stěny, které lze zdolávat, a několik pevně umístěných, leč ohebných překážek.

Rozměr 7x4x3 m

Kapacita 8 dětí

Velikost 28m²

Cena 3000 Kč / den
Víkend: sobota - neděle 5000 Kč.

Hrad Mašinka

Jede, jede mašinka, kouří se jí z komínka. Náš vláček je dlouhý, plný zážitků a jede přímou linkou do stanice Veselí. Zveme k cestě všechny pasažéry, kterým jízdu zpříjemní nejen nezbytné herní prvky, prostorná skákací plocha a populární klouzačka, ale také unikátní lezecká stěna. Délka vlakové soupravy je 8 metrů, šířka 4,5 metru.

8x4,5x3,5m 

Kapacita 8 dětí.

Velikost 36 m2

Cena od 3500 Kč / den

Víkend: sobota - neděle 6000 Kč


Kde nás
najdete

Sklad

vyzvednutí hradů

Výdejní sklad.

Připravujeme

Ukázat na mapě

Kontakty