Nejlepší způsob
jak zabavit děti

Nabízíme pronájem PROFI a HOBBY skákacích hradů na Vaši akci. Naše hrady využijete jak na soukromých, zahradních a narozeninových oslavách, tak i na dětských dnech, sportovních nebo firemních akcích, školách a školkách nebo městských slavnostech.

Nabízíme také dlouhodobý pronájem našich atrakcí za zvýhodněné ceny - koupaliště, penziony, hotely, rekreační a sportovní střediska, festivaly.

Vybrat si můžete z mnoha druhů, velikostí i designu skákacích hradů. Možnost dlouhodobého pronájmu za velmi výhodné ceny. Dětské tábory, hotely, rekreační střediska, koupaliště. Na přání zákazníka zajistíme dopravu, instalaci a obsluhu skákacích hradů.
Na naše profi skákací hrady požíváme velmi kvalitní, ohnivzdorný, netoxický, bez olova a těžkých kovů, UV odolný , vodovzdorný, odolný proti namáhání a certifikovaný materiál   CE&UL&SGS 0,45 a 0,55 mm PVC Terpaulin 1000D.
Naše hrady splňují Evropské normy CE, EN 15649:2013 a EN14960:2013 pro provoz a pronájem nafukovacích atrakcí ve státech Evropské unie.

Na firemní akce, dětské dny a slavnosti, městské oslavy, ale i na soukromé akce, narozeniny a víkendy na zahradě

Stačí elektrická přípojka, rovná plocha pro umístění hradu a během chvíle je vše připraveno.
Atrakce jsou určeny pro děti od 3 let do 15 let, podle druhu atrakce

Půjčovna skákacích hradů Liberec

Nabídka skákacích hradů

Profi hrady – komerční využití s větším počtem dětí, městské slavnosti, firemní a sportovní akce, dětské dny. Určeno pro děti 3 – 14 let.

Ceny jsou uvedeny bez obsluhy a s vlastní dopravou. Přesnou cenovou nabídku Vám připravíme podle typu akce a využitých služeb

Prohlédněte si naše hrady a vyberte si pro Vás ten pravý

V rezervačním formuláři si vyberte hrad, odešlete poptávku a my se Vám co nejdříve ozveme a domluvíme podrobnosti.

Nezapomínejte uvádět telefon a do poznámky napište, zda si hrad vyzvednete nebo chcete zajistit dopravu.

Pokud si zajistíte vlastní dopravu, u PROFI hradů je nutné mít, vhledem k velikosti a váze, dodávku nebo vozík.

Pokud se Vám do 24 h neozveme, volejte:


Rezervační formulář

Irish pub - exkluzivní nabídka

Nabízíme pronájem v České republice naprosto ojedinělého prostorného party stanu v designu Irish Pubu. Pořádáte akci a hledáte opravdu originální posezení nebo taneční parket pro své hosty ? Náš jedinečný nafukovací IRISH PUB o rozměrech 10x6 m je ta pravá volba. Ohromíte je party stanem v neotřelém stylu. Ideální na firemní a sportovní akce, festivaly, městké akce, pivní slavnosti nebo svatby, oslavy, zahradní a taneční party. Dodáme i se stoly a lavicemi nebo i s DJ jem, zvukovou a světelnou aparaturou a videoprojekcí.


Rozměry 10x6x6,5, kapacita 60 sedících.

Cena od 7000 Kč / den.
Víkend: sobota - neděle 12000 Kč

Krokodýl

Kdo najde odvahu vlézt krokodýlovi do tlamy? Tři metry vysoký hrad nazvaný Krokodýl zabaví děti na hezky dlouho. Má to co nabídnout: po prolezení vstupním otvorem v podobě krokodýlích čelistí se děti ocitnou na rozlehlém prostoru 6x5 metrů, kde se nachází spousta hracích prvků, kupříkladu prolézací most, boxovací pytle a prostorná skluzavka. Pojme osm dětí.

Rozměry 6x5x3, kapacita 8 dětí.

Cena od 3000 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 5000 Kč

Opičák

Pořádáte komornější akci? Hrad Opičák je pro vás naprosto ideální volba: zvenčí malý, uvnitř rozlehlý. Jeho dekor tvoří pestrobarevné obrázky veselých opiček a dalších zvířecích obyvatel džungle a uvnitř i přes skromnější rozměry 4x4x4,5 metru nabízí totéž, co jeho větší kolegové. Až šest dětí se může vyřádit na skákací ploše, prolézt si tunelem nebo sjíždět skluzavku.

Rozměry 4x4x4,5m, kapacita 6 dětí.

Cena od 2000 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 3000 Kč

Pirátský hrad

Páska přes oko, lebka a zkřížené hnáty. Postava piráta v nadživotní velikosti zdobí vstup do hradu stylizovaného do podoby bašty námořních lupičů. Uvnitř se až osm dětí vyřádí na prostorné skákací ploše. Ven z hradu, jehož rozměry činí 8x4x6 metrů, mohou vyjet po široké skluzavce.

8x4x6m. Kapacita 10 dětí.

Cena od 3500 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 6000 Kč

Velká pirátská loď

Kapitáne, pirátský škuner na obzoru! Připlouvá do přístavu a zve na palubu všechny děti, které si rády zaskáčou. Rozlehlý hrad o rozměrech 9,5x5x5,5 metru je nevídanou atrakcí, jež se pyšní do detailu vyladěným tvarem a vzhledem skutečné pirátské lodi. V jejích útrobách se nalézá velká skluzavka a prostorná skákací plocha s herními prvky. Plavidlo pojme až deset malých korzárů.


9,5x5x6m. Kapacita 10 dětí

Cena od 6000 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 10000 Kč

Spongebob

Spongebob je tady a má s sebou své kamarády. Patrick Hvězdice, Sheldon J. Plankton, Sépiák a další zdobí velkolepě pojatou skluzavku, věnovanou právě postavičce Spongeboba a jeho přátelům. A jízda dolů je to velká, protože pestrobarevná skluzavka má výměru 10x5 metrů a směrem nahoru sahá k sedmi metrům. Ve dvou jízdních pruzích může svištět dolů až deset dětí.


10x5x7m. Kapacita 10 dětí.

Cena od 6000 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 10000 Kč

Pohádková překážková dráha

To tu ještě nebylo: obří skákací hrad o rozměrech 12x3 metry, který se může pochlubit takovým množstvím překážek a herních prvků, až bude dětem přecházet zrak. To vše v přívětivém designu hradu s věžmi a cimbuřími, zdobeného motivem švarného prince a spanilé princezny. A skluzavka? To je doslova úplná dálnice

12x3x6m. Kapacita 10 dětí.

Cena od 6000 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 10000 Kč

Jurský park

Rozhýbejte druhohory! Lezení a skákání povoleno! Do dávného období, kdy po zemi běhali dinosauři a ve vzduchu se vznášeli ptakoještěři, přenese děti skákací hrad v podobě jeskyně v Jurském parku. Hrad lemovaný čtyřmi vysokými pradávnými stromy má výměru 8x5 metrů a nabízí velkou dvojitou skluzavku a prostornou skákací plochou s herními prvky.

8x5x6m. Kapacita 8 dětí.

Cena od 4000 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 7000 Kč

SKÁKACÍ HRAD KOUZELNÍK

Záhady, čáry a magie ožívají v tajemném skákacím hradu, jenž obsahuje kouzelně pružnou skákací plochu a až čarodějně dlouhou skluzavku.

5x5x4m, kapacita 8 dětí.

Cena 2500 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 4000 Kč.

Hrad Ještěr

Zařádit si jde i v tropické džungli, kde létají papoušci, po liánách se houpají opice a nenasytný ještěr otvírá svou tlamu. Najdou děti odvahu vlézt mu do ní? Určitě ano a nebudou litovat: dostanou se tak do hradu o rozloze 5x4 metry, který disponuje rozlehlou skákací plochou, oblíbenou skluzavkou a spoustou dalších lákadel.

Cena od 2500 Kč/den.

Víkend : sobota - neděle 4000 Kč

Hrad Klaun

Dětská party, to je juchání, legrace a kopec zábavy. K tomu se výtečně hodí skákací hrad s originálním hravým a veselým motivem klauna. On a dva veselí pomocníci po jeho boku srdečně zvou malá zlobidla do své vypečené atrakce, v níž je jim k službám rozsáhlý prostor pro skákání, nezbytná skluzavka a řada jiných důmyslných detailů.

6x5x4m. Kapacita 8 dětí.

Cena od 3000 Kč/den.

Víkend : sobota - neděle 5000 Kč

Hrad Mimoňi

Mimoňský hrad si děti zamilují na první pohled. Oblíbené dětské postavičky už se na ně mávají a lákají je do útrob jejich hradu, kde s nimi můžou hopsat na velké skákací ploše, klouzat se na dlouhé skluzavce nebo se dosytosti vyřádit na herních prvcích s mimoňskými obrázky. Prostor na to mají opravdu dostatečný.


5x5x5m. Kapacita 8 dětí.

Cena od 3500 Kč/den.

Víkend : sobota - neděle 6000 Kč

Dračí hrad

Kde je hrad, tam bývá drak. Pravidlo známé z pohádek bezezbytku platí i u této jedinečné skákací atrakce. Drak si tu hoví na ochozu a z výšky pozoruje děti, jak prolézají hradní branou dovnitř, baví se v prolézacím tunelu, sjíždějí na velké skluzavce a zvesela dopadávají na měkkou podlahu. Dračí hrad se rozkládá na ploše 6x5 metrů.

6x5x5m. Kapacita 8 dětí.

Cena od 3500 Kč/den.

Víkend : sobota - neděle 6000 Kč

Safari fun park

Pojďte s námi za zvířátky! V tomto nafukovacím Safari fun parku nebudou děti vědět, kam dřív skočit. Je tu pro ně skvělá a dlouhá skluzavka, horolezecká stěna, prolézací tunel a  samozřejmostí je i velká skákací plocha se slony a prolézačkami. To vše korunují vzrostlé palmy a veselý motiv zvířat, která lze potkat v africkém safari. Skákací pevnost má rozměry 6x5,5 metru.


6x5,5x5,5m. Kapacita 8 dětí.

Cena od 4000 Kč/den.

Víkend : sobota - neděle 7000 Kč

Nabídka Hobby skákacích hradů

Hobby hrady – ideální pro soukromé využití s menším počtem dětí. Rodinné a narozeninové oslavy, dětské party. Určeno pro děti 3 – 6 let

Lze platit i kartou.

Belatrix XXL

Kdo by netoužil mít na zahradě vlastní skákací hrad! Skákací hrad Belatrix XXL nabízí obrovskou skokanskou plochu 20 m2 a senzační skluzavku. Bezpečí dětí během skákání zajišťují pevné nylonové sítě po celém obvodu hradu, s výjimkou přední strany vstupu na skluzavku. Hrad je vyroben z odolného laminovaného PVC a navíc disponuje odnímatelnou sluneční clonou.

Rozměr 5m x 4m. Výška 2,5m. Velikost 20m². Určeno až pro 5 děti současně.

Cena 1200 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 2000 Kč.

Jedenáct v jednom

Nekonečné povyražení s pomocí důmyslného systému tunelů, skluzavky a bazénku s míčky na hraní nabízí zábavní komplex, nazvaný 11 v 1. Atrakce s propracovaným designem, lahodícím dětskému oku, potěší menší, sportovně nadané ratolesti.


Rozměr 4,5m x 3,8m. Výška 2,3m. Velikost 17m². Určeno až pro 4 děti současně.

Cena 1200 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 2000 Kč.

Deset v jednom

Pořádáte dětskou oslavu anebo party? V tom případě lze využít k rozptýlení velkolepě pojaté hrací centrum 10 v 1, jež kromě nekonečných kratochvílí důkladně procvičí děti i v pohybu. Od skoků a sjezdů po skluzavce přes prolézání tunelu až po házením míčků na basketbalový koš a strefováním se do terče.

Rozměr 4m x 3,5m. Výška 2,3m. Velikost 13m2. Určeno až pro 4 děti současně.

Cena 1200 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 2000 Kč.

Klokánkův dům

Vyřádit se do sytosti mohou děti na jedinečné atrakci, z řady Happy Hop. Učaruje jim svým pestrobarevným a přívětivým vzhledem, přičemž má co nabídnout: velkou a malou skluzavku i tunel s místem, kde se mohou bezpečně vyřádit mladší děti.

Rozměr 4m x 3,5m. Výška 2,3m. Velikost 13m2. Určeno až pro 4 děti současně.

Cena 1200 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 2000 Kč.

RYTÍŘSKÝ HRAD 13 V 1

Do dob rytířských turnajů přenese hrad 13 v 1. Konstrukce v podobě středověké pevnosti s typickými věžičkami disponuje kratší a delší skluzavkou i nezbytnou plochou pro skákání. Pohybově se tu děti doslova vyřádí: v hradu lze lézt, plazit se, šplhat i soukat se tunelem. Komu by to nestačilo, může si zaházet na cíl kroužky anebo míčky – těch je tu k mání třicet.

Rozměr 4,9m x 3,2m. Výška 3m Velikost 15,5m2. Určeno až pro 4 děti současně.

Cena 1200 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 2000 Kč.

SKÁKACÍ HRAD DOMEČEK

Za skvělou cenu je nyní možné dostat obrovskou porci zábavy na oblíbeném modelu skákací atrakce Happy Hop. Skákací hrad doplňuje vysoká a dlouhá skluzavka. Její horní část je zajištěna ochrannou sítí, stejně jako všechny stěny hradu. To vše doplňuje prostorná skákací plocha s prolézacím kruhem a místem pro podlézání nebo přeskakování. Nosnost až čtyři děti.


Rozměr 3,9m x 3,3m. Výška 2,7m Velikost 14m2. Určeno až pro 4 děti současně.

Cena 1200 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 2000 Kč.


Kde nás
najdete

Sklad - LIBEREC

vyzvednutí hradů

Výdejní sklad v budově Interieru, ve dvoře vpravo.

Kateřinská 135, Liberec Kateřinky

Ukázat na mapě

Kancelář - Liberec

schůzky

IG production  

Kateřinská 135
Liberec - Kateřinky

Ukázat na mapě

Kontakty