Nejlepší způsob
jak zabavit děti

Nabízíme pronájem PROFI a HOBBY skákacích hradů na Vaši akci. Naše hrady využijete jak na soukromých, zahradních a narozeninových oslavách, tak i na dětských dnech, sportovních nebo firemních akcích, školách a školkách nebo městských slavnostech.

Nabízíme také dlouhodobý pronájem našich atrakcí za zvýhodněné ceny - koupaliště, penziony, hotely, rekreační a sportovní střediska, festivaly.

Vybrat si můžete z mnoha druhů, velikostí i designu skákacích hradů. Možnost dlouhodobého pronájmu za velmi výhodné ceny. Dětské tábory, hotely, rekreační střediska, koupaliště. Na přání zákazníka zajistíme dopravu, instalaci a obsluhu skákacích hradů.
Na naše profi skákací hrady požíváme velmi kvalitní, ohnivzdorný, netoxický, bez olova a těžkých kovů, UV odolný , vodovzdorný, odolný proti namáhání a certifikovaný materiál   CE&UL&SGS 0,45 a 0,55 mm PVC Terpaulin 1000D.
Naše hrady splňují Evropské normy CE, EN 15649:2013 a EN14960:2013 pro provoz a pronájem nafukovacích atrakcí ve státech Evropské unie.

Na firemní akce, dětské dny a slavnosti, městské oslavy, ale i na soukromé akce, narozeniny a víkendy na zahradě

Stačí elektrická přípojka, rovná plocha pro umístění hradu a během chvíle je vše připraveno.
Atrakce jsou určeny pro děti od 3 let do 15 let, podle druhu atrakce

Půjčovna skákacích hradů Liberec

Nabídka skákacích hradů

Profi hrady – komerční využití s větším počtem dětí, městské slavnosti, firemní a sportovní akce, dětské dny, zahradní a dětské párty. Určeno pro děti 3 – 15 let.

Ceny jsou uvedeny bez obsluhy a s vlastní dopravou. Přesnou cenovou nabídku Vám připravíme podle typu akce a využitých služeb

Prohlédněte si naše hrady a vyberte si pro Vás ten pravý

V rezervačním formuláři si vyberte hrad, odešlete poptávku a my vám co nejdříve ozveme a domluvíme detaily. V horní části jsou uvedeny velké a střední hrady. Pokud srolujete níže, najdete zde nabídku menších hradů určené spíše na rodinné, narozeninové nebo zahradní oslavy.

Nezapomínejte uvádět telefon a do poznámky napište, zda si hrad vyzvednete nebo chcete zajistit dopravu.

Pokud si zajistíte vlastní dopravu, u PROFI hradů je třeba mít, vzhledem k velikosti a váze, dodávku nebo vozík.

Přijímáme platební karty.

Pokud vám do 24 hodin neozveme, volejte:


Rezervační formulář

Zadejte prosím Vaše celé jméno.
Zadejte svoje telefonní číslo.
Špatně zadaná e-mailová adresa..
Vyberte jaký hrad chcete rezervovat.
Invalid Input
Invalid Input
Zadejte prosím od kdy chcete provést rezervaci.
Zadejte prosím do kdy chcete provést rezervaci.
Něco se pokazilo
Rezervační formulář

Tuto atrakci lze odvézt pouze dodávkou.

Irish pub - exkluzivní nabídka

Nabízíme pronájem v České republice naprosto ojedinělého prostorného party stanu v designu Irish Pubu. Pořádáte akci a hledáte opravdu originální posezení nebo taneční parket pro své hosty ? Náš jedinečný nafukovací IRISH PUB o rozměrech 10x6 m je ta pravá volba. Ohromíte je party stanem v neotřelém stylu. Ideální na firemní a sportovní akce, festivaly, městké akce, pivní slavnosti nebo svatby, oslavy, zahradní a taneční party. Dodáme i se stoly a lavicemi nebo i s DJ jem, zvukovou a světelnou aparaturou a videoprojekcí.


Rozměry 10x6x6,5m

Velikost 60m2

Kapacita 60 sedících

Cena od 7000 Kč / den.
Víkend: sobota - neděle 12000 Kč

Krokodýl

Kdo najde odvahu vlézt krokodýlovi do tlamy? Tři metry vysoký hrad nazvaný Krokodýl zabaví děti na hezky dlouho. Má to co nabídnout: po prolezení vstupním otvorem v podobě krokodýlích čelistí se děti ocitnou na rozlehlém prostoru 6x5 metrů, kde se nachází spousta hracích prvků, kupříkladu prolézací most, boxovací pytle a prostorná skluzavka. Pojme osm dětí.

Rozměry 6x5x3

Velikost 30m2

Kapacita 8 dětí

Cena od 3000 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 5000 Kč

Pirátský hrad

Páska přes oko, lebka a zkřížené hnáty. Postava piráta v nadživotní velikosti zdobí vstup do hradu stylizovaného do podoby bašty námořních lupičů. Uvnitř se až osm dětí vyřádí na prostorné skákací ploše. Ven z hradu, jehož rozměry činí 8x4x6 metrů, mohou vyjet po široké skluzavce.

Rozměry  8x4x6m

Velikost 32 m2

Kapacita 10 dětí

Cena od 3500 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 6000 Kč

Velká pirátská loď

Kapitáne, pirátský škuner na obzoru! Připlouvá do přístavu a zve na palubu všechny děti, které si rády zaskáčou. Rozlehlý hrad o rozměrech 9,5x5x5,5 metru je nevídanou atrakcí, jež se pyšní do detailu vyladěným tvarem a vzhledem skutečné pirátské lodi. V jejích útrobách se nalézá velká skluzavka a prostorná skákací plocha s herními prvky. Plavidlo pojme až deset malých korzárů.


Rozměry 9,5x5x6m.

Velikost 47,5m2

Kapacita 10 dětí

Cena od 6000 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 10000 Kč

Spongebob

Spongebob je tady a má s sebou své kamarády. Patrick Hvězdice, Sheldon J. Plankton, Sépiák a další zdobí velkolepě pojatou skluzavku, věnovanou právě postavičce Spongeboba a jeho přátelům. A jízda dolů je to velká, protože pestrobarevná skluzavka má výměru 10x5 metrů a směrem nahoru sahá k sedmi metrům. Ve dvou jízdních pruzích může svištět dolů až deset dětí.


Rozměry 10x5x7m

Velkost 50m2

Kapacita 10 dětí.

Cena od 6000 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 10000 Kč

Pohádková překážková dráha

To tu ještě nebylo: obří skákací hrad o rozměrech 12x3 metry, který se může pochlubit takovým množstvím překážek a herních prvků, až bude dětem přecházet zrak. To vše v přívětivém designu hradu s věžmi a cimbuřími, zdobeného motivem švarného prince a spanilé princezny. A skluzavka? To je doslova úplná dálnice

Rozměry 12x3x6m

Velikost 36m2

Kapacita 10 dětí.

Cena od 6000 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 10000 Kč

Jungle fun city

Vítejte v naší dobrodružné jungli plné dobrodružství. Ve stínu palem na Vás čeká krokodýl, lev, slon nebo opičák, ale bát se nemusíte, rádi s i s Vámi budou hrát. Navíc si užijete spoustu další zábavy v podobě prolézaček, tunelů, velké skákací plochy a nesmí chybět ani skluzavka.


Rozměry 8x6x3m

Velikost 48m2

Kapacita 10 dětí.

Cena od 5000 Kč / den
Víkend: sobota - neděle 8000 Kč

Jurský park

Rozhýbejte druhohory! Lezení a skákání povoleno! Do dávného období, kdy po zemi běhali dinosauři a ve vzduchu se vznášeli ptakoještěři, přenese děti skákací hrad v podobě jeskyně v Jurském parku. Hrad lemovaný čtyřmi vysokými pradávnými stromy má výměru 8x5 metrů a nabízí velkou dvojitou skluzavku a prostornou skákací plochou s herními prvky.

Rozměry 8x5x6m

Velikost 40m2

Kapacita 8 dětí

Cena od 4000 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 7000 Kč

SKÁKACÍ HRAD KOUZELNÍK

Záhady, čáry a magie ožívají v tajemném skákacím hradu, jenž obsahuje kouzelně pružnou skákací plochu a až čarodějně dlouhou skluzavku.

Rozměry 5x5x4m

Velikost 25m2

Kapacita 8 dětí

Cena 2500 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 4000 Kč.

Frozen - ledové království 

Opravdický kouzelný hrad s hradními věžemi a hradbami pro všechny malé obdivovatele pohádkového Ledového království. Hrad má s velkou skákací plochu s hracími prvky a košem na házení míčků. Sklouznout se děti můžou i po ledové klouzačce.


Rozměry 5x4x4m

Velkost 20m2

Kapacita 8 dětí

Cena 2500 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 4000 Kč.

Hrad Ještěr

Zařádit si jde i v tropické džungli, kde létají papoušci, po liánách se houpají opice a nenasytný ještěr otvírá svou tlamu. Najdou děti odvahu vlézt mu do ní? Určitě ano a nebudou litovat: dostanou se tak do hradu o rozloze 5x4 metry, který disponuje rozlehlou skákací plochou, oblíbenou skluzavkou a spoustou dalších lákadel.

Rozměry 5x4x4m

Velikost 20m2

Kapacita 8 dětí

Cena od 2500 Kč/den.

Víkend : sobota - neděle 4000 Kč

Hrad Mimoňi

Mimoňský hrad si děti zamilují na první pohled. Oblíbené dětské postavičky už se na ně mávají a lákají je do útrob jejich hradu, kde s nimi můžou hopsat na velké skákací ploše, klouzat se na dlouhé skluzavce nebo se dosytosti vyřádit na herních prvcích s mimoňskými obrázky. Prostor na to mají opravdu dostatečný.


Rozměry 5x5x5m

Velikost 25m2

Kapacita 8 dětí

Cena od 3500 Kč/den.

Víkend : sobota - neděle 6000 Kč

Dračí hrad

Kde je hrad, tam bývá drak. Pravidlo známé z pohádek bezezbytku platí i u této jedinečné skákací atrakce. Drak si tu hoví na ochozu a z výšky pozoruje děti, jak prolézají hradní branou dovnitř, baví se v prolézacím tunelu, sjíždějí na velké skluzavce a zvesela dopadávají na měkkou podlahu. Dračí hrad se rozkládá na ploše 6x5 metrů.

Rozměry 6x5x5m

Velikost 30m2

Kapacita 8 dětí.

Cena od 3500 Kč/den.

Víkend : sobota - neděle 6000 Kč

Safari fun park

Pojďte s námi za zvířátky! V tomto nafukovacím Safari fun parku nebudou děti vědět, kam dřív skočit. Je tu pro ně skvělá a dlouhá skluzavka, horolezecká stěna, prolézací tunel a  samozřejmostí je i velká skákací plocha se slony a prolézačkami. To vše korunují vzrostlé palmy a veselý motiv zvířat, která lze potkat v africkém safari. Skákací pevnost má rozměry 6x5,5 metru.


Rozměry 6x5,5x5,5m

Velikost 33 m2

Kapacita 10 dětí

Cena od 4000 Kč/den.

Víkend : sobota - neděle 7000 Kč

Nabídka menších profi a hobby skákacích hradů

menší profi a Hobby hrady – ideální pro komerční a soukromé akce s menším počtem dětí, Rodinné a narozeninové oslavy, dětské party.
u profi hradů určeno pro děti 3 – 12 let
u hobby hradů určeno pro děti 3 - 6 let

Přijímáme platební karty

Belatrix XXL

Kdo by netoužil mít na zahradě vlastní skákací hrad! Skákací hrad Belatrix XXL nabízí obrovskou skokanskou plochu 20 m2 a senzační skluzavku. Bezpečí dětí během skákání zajišťují pevné nylonové sítě po celém obvodu hradu, s výjimkou přední strany vstupu na skluzavku. Hrad je vyroben z odolného laminovaného PVC a navíc disponuje odnímatelnou sluneční clonou.

Rozměry 5x4x2,5m

Velikost 20m2

Kapacita 5 dětí do 6 let

Cena 1200 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 2000 Kč.

Opičák

Pořádáte komornější akci? Hrad Opičák je pro vás naprosto ideální volba: zvenčí malý, uvnitř rozlehlý. Jeho dekor tvoří pestrobarevné obrázky veselých opiček a dalších zvířecích obyvatel džungle a uvnitř i přes skromnější rozměry 4x4x4,5 metru nabízí totéž, co jeho větší kolegové. Až šest dětí se může vyřádit na skákací ploše, prolézt si tunelem nebo sjíždět skluzavku.


Rozměr 4,5x4x4m

Velikost 18m2

Kapacita 6 dětí

Cena 2000 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 3000 Kč.

Jungle

Za skvělou cenu je nyní možné dostat obrovskou porci zábavy na oblíbeném modelu této skákací atrakce. Skákací hrad doplňuje vysoká a dlouhá skluzavka. Její horní část je zajištěna ochrannou sítí, stejně jako všechny stěny hradu. To vše doplňuje prostorná skákací plocha. Oblíbený skákací hrad se vrací do naší nabídky. Oproti předchozímu modelu od firmy Happy shop v nesrovnatelně lepší kvalitě s mnohem větší nosností.


Rozměr 4,2x3x2,4m

Velikost 12,5m2

Kapacita 5 dětí

Cena 1500 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 2500 Kč.

Tlapková patrola 

Vyřádit se do sytosti mohou děti na jedinečné atrakci s motivem oblíbené Tlapkové patroly. Mohou si hrát společně s oblíbenými postavičkami Marshallem, Chaseem, Rubblem, Rockym nebo Skye. Učaruje jim svým barevným a přívětivým vzhledem, přičemž má menším dětem co nabídnout: velkou skluzavku se skákací plochou, prolézací tunel nebo basketbalový koš na házení míčů.


Rozměr 4x3,5x2,3m

Velikost 13m2

Kapacita 4 děti

Cena 1500 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 2500 Kč.

RYTÍŘSKÝ HRAD 

Do dob rytířských turnajů děti přenese oblíbený Rytířský hrad. Konstrukce v podobě středověkých pevností s typickými věžičkami nabízí kratší a větší skluzavkou i nezbytnou plochu pro skákání. Pohybově se děti doslova vyřádí: v hradu mohou lézt, plazit se, šplhat i soukat se tunelem nebo klouzat na klouzačce


Rozměr 4,9x3,2x3m

Velikost 15,5m2

Kapacita 5 dětí

Cena 1500 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 2500 Kč.

Malá překážková dráha 

Mnohem víc než jen skákací hrad je další populární atrakce.. Tuto zářivě barevnou konstrukci mohou děti prolézat uvnitř, ale třeba také obíhat. Nad jiné vyniká nabídkou zábavných doplňků, jimiž jsou kruhy určené k prolézání, stěny, které lze zdolávat, a několik pevně umístěných, leč ohebných překážek.


Rozměr 6x3x2,5m

Velikost 18m2

Kapacita 6 dětí

Cena 1800 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 3000 Kč.


Kde nás najdete

Sklad - LIBEREC

vyzvednutí hradů

Plzeňská 355

Liberec - Pavlovice

Ukázat na mapě

Kancelář - Liberec

schůzky

Plzeňská 355

Liberec - Pavlovice

Ukázat na mapě

Kontakty